Вівторок, 20 Серпень, 2019 - 12:50

Поділитися

18 Жов 2016

Авіатори Гвардійської авіаційної бази відзначили День захисника України

Урочистості, з нагоди Дня захисника України, пройшли 13 та 14 жовтня  на території Олександрійської гвардійської авіаційної бази Національної гвардії України. Напередодні свята, 13 жовтня, в клубі частини для військовослужбовців та гостей відбувся святковий концерт за участі військовослужбовців та їх родин.

 

14 жовтня на військовому плацу частини пройшли урочистості з нагоди свята. Присутні Голова облдержадміністрації С.Кузьменко, міський голова С.Цапюк та голова райдержадміністрації Б. Куруп нагородили грамотами кращих військовослужбовців, а депутат міської ради В. Дожджаник вручив частині у подарунок ноутбук.

 

Після заходів на військовому плацу,  авіатори в цей день також відсвяткували ще дві важливі події в житті військової частини. Наново відбудований фізкультурно-спортивний комплекс на території військової частини відкрив командир військової частини 2269 полковник Р.Яковлєв та  голова облдержадміністрації С.Кузьменко. Ця визначна подія стала можливою завдяки шефській підтримці Кіровоградської обласної державної адміністрації. На виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку регіону з обласного бюджету були виділені кошти на будівництво даного фізкультурно-спортивного комплексу. І в подальшому планується допомога фінансуванням на його вдосконалення.

 

Фізкультурно-спортивний комплекс має важливе прикладне значення в системі бойової підготовки особового складу гвардійської авіаційної бази та  підрозділу спецпризначення. Його відкриття дозволить підняти на новий рівень фізичну підготовку та тренованість військовослужбовців Національної гвардії України.

 

На даному спортивному комплексі також матимуть змогу свої фізичні можливості вдосконалювати вихованці військово-патріотичного клубу «Захист», діти військовослужбовців, учнівська молодь, готуючи себе до служби в лавах військових формувань України.

 

Ще одна знаменна подія мала місце в цей день в частині – відкриття авіаційного історико-музейного експонату вертольоту МІ-6А. Перерізавши символічну червону стрічку, командир військової частини, полковник Р.Яковлєв із міським головою С.Цапюком разом відкрили музейний експонат до огляду відвідувачів. «Відкриття даного авіаційного історико-музейного експонату – є вшануванням пам'яті всіх ветеранів, чиєю ратною самовідданою працею піднімалась на крило авіаційна галузь. Прикладом єдності та наступності між старшим та теперішнім поколінням авіаторів», – зазначив  в своїй промові командир військової частини.

 

майор Олег Дон

фото Ігоря Колєсніка