Субота, 20 Липень, 2019 - 10:57

Поділитися

11 Кві 2019

Авіація НГУ доставила до столиці двох бійців, які зазнали поранень в районі операції Об’єднаних сил

 

Днями військова авіація Національної гвардії України доставила з Дніпра до Києва двох військових, які зазнали поранень в районі операції Об’єднаних сил. Транспортування здійснювалося військовим літаком АН-72. Це дало змогу доставити поранених за лічені години.

 

До цього близько тижня бійці проходили лікування в Обласній клінічній лікарні ім. І. І. Мечникова. У Київ поранених перевезли для надання більш кваліфікованої медичної допомоги.

 

За словами гвардійських медиків, які супроводжували поранених бійців з одного лікувального закладу в інший, стан здоров’я бійців задовільний. Самі ж поранені розповідають, що вдячні за таке оперативне перевезення з Дніпра в Київ.

 

«Приємно, що нас так швидко доставили до столиці, виділивши для цього літак АН-72. Надіємось по швидше видужати та повернутися на службу, – розповідає військовослужбовець з позивним «Хват».

 

Евакуація поранених і хворих за допомогою літаків розвиває підходи до швидкого перевезення постраждалих туди, де неможливо надати всю необхідну медичну допомогу. Адже оперативно надана допомога рятує життя.

 

Прес-служба НГУ,

фото Руслана Андрусіва,

відео Олексія Павлюка