П'ятниця, 10 Липня, 2020 - 12:46
19 Бер 2019

Ансамбль гвардії та Заслужені артисти України розпочали концертний тур прифронтовими містами

 

Першим містом українського Донбасу, де стартували іміджеві заходи з нагоди п’ятої річниці відродження Національної гвардії України та виступили артисти Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України став Сєвєродонецьк. 

 

Серед артистів, які завітали на Луганщину був Заслужений артист України Олексій Похвала та Заслужена артистка України Ганна Петраш, яка вже п’ятий рік поспіль їздить до українців Сходу. Каже, що за цей час полюбила цей край та його людей. 

 

«Як тільки почалася війна у 2014 році, весь склад нашого колективу постійно їздив до Донецької та Луганської області. У Сєвєродонецьку ми вже, мабуть, п’ятий раз. Дуже приємно, коли зустрічають з посмішкою, чекають пісню, словом чекають, чекають позитивних вражень. Тому що зараз всім дуже важко. Але нам треба підтримувати одне одного. Ми несемо ковток мирного повітря!», – розповіла артистка естради та кіно Ганна Петраш

 

Тур ансамблю пройде містами: Лисичанськ, Попасна, Мар’їнка та Світлодарськ. Разом з артистами Сходом їздять і представники Іміджево-видавничого центру НГУ, які розповідають про Національну гвардію України та можливості кар’єрного й освітнього зростання в структурі.

 

 

Сергій Молотков

Богдан Кондратов