Вівторок, 19 Червень, 2018 - 07:20

Поділитися

14 Вер 2017

Аллеров: рекрутингові центри - це фундамент нової системи комплектування НГУ

Рекрутингові центри Національної гвардії України, які з 1 вересня розпочали свою роботу в різних регіонах України, це фундамент нової системи комплектування НГУ військовослужбовцями за контрактом.

Про це, в четвер, у Головному управлінні Національної гвардії України під час навчально-методичних зборів з начальниками кадрових органів та посадовими особами відділів комплектування Іміджево-видавничого центру НГУ заявив командувач Нацгвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров.

 

"Ми створили відділення комплектування, які ще називають рекрутинговими центрами. Це фундамент нової системи відбору, підготовки і набору особового складу до лав Національної гвардії України", - сказав він.

 

За словами Юрія Аллерова, ректурингові центри діятимуть в НГУ за регіональним принципом. В них проходитимуть службу представники кадрових органів, офіцери по роботі з особовим складом, військові психологи. Головне завдання, яке командувач поставив рекрутинговим центрам - здійснювати набір мотивованих і патріотично налаштованих людей.

 

"Вивчаючи людей, які мотивовано бажають служити, ви вирішуєте стратегічне питання. Головне - це люди, які не просто приходять служити за гроші, а є патріотами України, є патріотами Національної гвардії України. ", - наголосив Аллеров учасників зборів.

 

Крім того, він також порадив представникам рекрутингових центрів підбирати людей, які знають іноземні мови. У перспективі це дозволить брати участь у міжнародних операціях та навчаннях.

 

У свою чергу заступник командувача Національної гвардії України генерал-майор Ярослав Сподар додав, що такі рекрутингові центри діють в передових європейських та світових країнах. Вони займаються  інформуванням громадян про проходження військової служби і проведенням первинного відбору на вакантні місця. Співробітники відділень комплектування проводять співбесіди і психологічні тестування, інформують про необхідні документи.

 

У структурі Національної гвардії України  запрацювали центри комплектування військовослужбовців за контрактом  в п'яти містах України - Києві, Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі. Всі вони співпрацюватимуть з військоматами, військовими частинами, центрами зайнятості та навчальними закладами.

 

Багато хто вже встиг оцінити пілотну версію роботи центрів комплектування. Вони працювали в Нацгвардії з лютого 2016 року. Близько третини військовослужбовців, що підписали контракт на військову службу в Національну гвардію минулого року – прийшли шляхом проходження через центри комплектування.

 

Прес-служба НГУ