П'ятниця, 3 Квітня, 2020 - 08:25
04 Лис 2019

Актуальні питання ґендерної перспективи

31 жовтня поточного року в Міністерстві внутрішніх справ відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань впровадження та реалізації гендерної політики. В заході взяли участь представники служби з гендерної інтеграції Головного управління Національної гвардії України та центральних органів виконавчої влади МВС.

 

В ході наради обговорювались питання щодо впровадження системних підходів гендерної політики в повсякденну діяльність відомств, важливість гендерно-правової експертизи та актуальність навчання представників юридичних підрозділів відомства.  

 

Серед іншого, було розглянуто необхідність активізації інформаційної кампанії у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в повсякденній діяльності та під час виконання завдань за призначенням особового складу структурних підрозділів МВС.

 

Радниця командувача з ґендерної інтеграції – Наталія Орловська зазначила: «І наше з вами завдання - зробити все для забезпечення комфортних умов проходження служби для військовослужбовців, як чоловіків, так і жінок».

 

Інформація підготовлена службою з ґендерної інтеграції ГУ НГУ