Понеділок, 18 Червень, 2018 - 04:34

Поділитися

11 Січ 2017

Агітаційна робота військової частини 3021

 

Військова частина 3021 продовжує проводити агітаційно - роз’яснювальну роботу під час святкування Новорічних та Різдвяних свят серед мешканців та гостей міста Дніпро, щодо служби за контрактом в підрозділах Національної гвардії України.

 

Цього разу агітаційна група під час Різдвяних свят розмістилась біля центральної ялинки в парку ім. Л.Глоби, представники військової частини усім бажаючим роздали рекламні буклети з контактними телефонами кадрових органів та привітанням з новорічними святами.

 

Майор  Валерій Ковалевський, потенційним кандидатам,  роз’яснив порядок та умови проходження військової служби, соціальні гарантії військовослужбовців та членів їх сімей, що надаються військовозобов’язаним громадянам України.Також було надано відповіді на безліч запитань про службу та побут військовослужбовців, про розмір грошового забезпечення та безкоштовне навчання в навчальних закладах Національної гвардії України, перспективу кар’єрного росту. 

 

В нашому місті є справжні патріоти своєї держави, які бажають поповнити ряди військовослужбовців за контрактом Національної гвардії України на благо та процвітання нашої Держави.

 

 

 

Євген Дмитренко

фото Валерія Коволевського