Понеділок, 6 Липня, 2020 - 21:06
21 Лис 2019

620 поліцейських та нацгвардійців заступили на патрулювання в Одесі

Починаючи з 20 листопада в місті Одесі буде проходити профілактичне відпрацювання. Інакше кажучи, продовж наступних декількох днів гвардійці будуть особливо міцно співпрацювати із представниками поліції. Спільне несення служби має на меті профілактику вчинення правопорушень та стабілізацію криміногенної ситуації в регіоні.

 

20 листопада 2019 року на плацу військової частини 3012 Національної гвардії України відбувся спільний з Національною поліцією України, патрульною поліцією та поліцією охорони розвід на службу з охорони громадського порядку.

 

Перед початком розводу було проведено інструктаж з доведенням оперативної обстановки та індивідуальну постановку службових завдань кожному наряду.

 

Військові наряди Національної гвардії України будуть нести службу спільно з представниками поліції, або самостійно – в залежності від оперативної ситуації. Особливу увагу приділили питанню комунікації між підрозділами та злагодженим спільним діям.

 

«Сьогодні на службу заступають 620 правоохоронців. Перед особовим складом стоять завдання, які пов’язані з розкриттям квартирних крадіжок, грабежів, розбійних нападів, незаконних заволодінь транспортними засобами та протидією наркозлочинності на вулицях населених пунктів нашого регіону», - зазначив керівник поліції Одещини Олег Бех.

 

Група інформації і комунікації Південного ОТО

фото Іван Сотников