Понеділок, 27 Лютий, 2017 - 13:19

Поділитися

27 Гру 2016

58 військовослужбовців та ветеранів Національної гвардії України отримали сертифікати та ключі від нових квартир (Відео)

 

 

На базі Національної гвардії України у Нових Петрівцях за участю Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова та Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова відбулось обговорення підсумків діяльності Національної гвардії України та визначення подальших перспектив.

 

Командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров презентував Міжнародний навчальний центр для нацгвардійців та розповів про плани розвитку навчальної та матеріально-технічної бази НГУ.

 

На території військового містечка Секретар РНБО України Олександр Турчинов разом з Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим та командувачем Національної гвардії Юрієм Аллеровим вручили ключі від квартир особовому складу НГУ.

 

Під час виступу Секретар РНБО України наголосив, що бійці ЗСУ і Нацгвардії довели усьому світу, «що Україна є державою, здатною захистити себе».

 

«Ви боронили Україну у складні часи вторгнення підступного ворога на нашу землю, і сьогодні держава, усвідомлюючи необхідність захисту країни та деокупації тимчасово захоплених територій, незважаючи на безліч інших проблем, робить усе можливе, щоб забезпечити військових усім необхідним», - сказав Олександр Турчинов.

 

За його словами, відповідно до затвердженої РНБО Стратегії національної безпеки України, в бюджеті на 2017 рік на безпеку та оборону передбачено 5,2% ВВП.

 

«Забезпеченість житлом є одним з ключових питань у соціальному захисті військовослужбовців. У цьому році військовослужбовцям Національної гвардії вже виділено 255 квартир», - наголосив Секретар РНБО України, додавши, що ще 58 військовослужбовців та ветеранів Національної гвардії України сьогодні отримають довгоочікувані сертифікати та ключі від нових квартир.

 

Також Олександр Турчинов повідомив, що триває будівництво об'єктів житлового призначення у Харкові, Хмельницькому, Вінниці, Дніпрі, Львові, Одесі та інших регіонах України, які будуть введені в експлуатацію вже 2017 року. «І в подальшому держава дбатиме про своїх захисників», - наголосив він, додавши, що у Державному бюджеті України на 2017 рік закладено 200 млн. грн. на будівництво та придбання житла для військовослужбовців Національної гвардії України.

 

Прес-служба НГУ