Неділя, 12 Липня, 2020 - 16:18
25 Бер 2020

500 фотографій, які розповідають про Нацгвардію усьому світу

У 2020 році Національна гвардія України святкує свою шосту річницю. Збройний конфлікт на території України та обраний курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію зумовив потребу в швидкому реформуванні й системних змінах.

 

Один із важливих факторів у цьому процесі – підвищення інформаційної відкритості. Ця фотокнига – візуалізація різних аспектів діяльності Національної гвардії України у 2019 році у понад 500 кадрах. Від моментів щоденного життя гвардійців, процесу переборення труднощів, їхніх перемог і радощів – до тих фактів, які закарбуються в історії для пам’яті й досвіду.

 

Видання дозволяє побачити на власні очі весь спектр завдань військового формування з правоохоронними функціями. Покаже умови й специфіку військової служби, деякі сторони якої відсторонені для зору загалу в реальності.

 

Фотознімки сотень важливих подій у житті військового формування – результат роботи прес офіцерів Нацгвардії.

 

Для зручності і полегшеного тематичного сприйняття світлини подано в книзі за розділами: «Службово-бойова діяльність», «Участь гвардії в операції Об’єднаних сил», «Навчання та підготовка особового складу», «Логістика», «Міжнародне співробітництво», «Національно-патріотичне виховання та соціальна робота».

 

Пресслужба Національної гвардії України