Четвер, 4 Червня, 2020 - 07:03
30 Вер 2019

«30 років Київській гімназії», - гвардійці та ветерани Національної гвардії України привітали педагогічний колектив та учнів зі святом

 

27 вересня 2019 року на запрошення керівництва Київської гімназії № 283, представники Національної гвардії та Громадської організації Афгано-Чорнобильського братства «Побратими» відвідали урочистий захід до 30-ліття з дня створення навчального закладу.

 

Святковий захід розпочався із виступу директора гімназії Володимира Гнатюка, який вже 30 років обіймає дану посаду. Володимир Миколайович розповів присутнім про історію становлення навчального закладу та здобутки, яких вдалося досягнути педагогічному колективу. Відзначаючи досягнення, керівник гімназії наголосив на багаторічній співпраці з Національною гвардією України у питаннях розвитку та вдосконалення системи військово-патріотичного виховання молоді.

 

Під час урочистого заходу від імені командування та особового складу Національної гвардії України до педагогів та учнів гімназії з вітальним словом звернувся начальник відділу інформаційної підтримки Іміджево-видавничого центру полковник Віктор Голумбівський, якій у своїй промові подякував керівництву та педагогічному колективу гімназії за багаторічну працю та виховання справжніх патріотів України. Після своєї промови полковник Віктор Голумбівський виконав приємну місію передавши від командувача Національної гвардії України подяку колективу навчального закладу та вручивши директору гімназії відзнаку Національної гвардії України медаль «За співпрацю».

 

Від імені громадської організації Афгано-Чорнобильського братства «Побратими» до присутніх на урочистостях з вітальним словом також звернувся голова організації полковник у відставці Георгій Даценко, якій зазначив на важливості зв’язку поколінь, системного відношення до виховання патріотизму, а також підтримці з боку ветеранів у проведенні заходів з військово-патріотичного виховання.    

 

«Школа… У кожного це слово викликає різні спогади та емоції, але все ж таки вони пов’язані з чимось добрим і вічним. Адже школа для нас це не просто приміщення, у стінах якого ми здобували знання, це наша друга домівка, де ми зростали, пізнавали життя, де вчитель для нас був і наставником, і другом», - зазначив Голова ветеранської організації «Побратими» Георгій Даценко.

 

Святкування 30-річниці Київської гімназії № 238 продовжилось виступом творчих колективів, а також виступом артистів Академічного ансамблю Національної гвардії України, які подарували усім присутнім свою майстерність та по-справжньому незабутній святковий настрій.

 

Відділ Інформаційної підтримки ІВЦ НГУ