П'ятниця, 22 Листопад, 2019 - 20:47
08 Лис 2019

2 срібла Кубків світу цього тижня здобули спортсмени Нацгвардії

Інструктор зі спорту вищої кваліфікації групи з олімпійських видів спорту спортивної команди спортивного клубу Національної гвардії України капітан Юлія Єлістратова стала срібною призеркою на етапі Кубка світу з тріатлону в Лімі (Перу). Медаль вона здобула буквально на останніх сантиметрах дистанції. Досить сказати, що підсумковий хронометр у першої трійки призерок зафіксував на фініші однаковий час – 59:12. Але чемпіонкою все ж стала японка Аі Уеда, срібло дісталося Єлістратовій, а бронзу отримала Елізабет Браво з Еквадору. Ця медаль стала дев'ятою нагородою нацгвардійки на Кубках світу. Раніше Юлії вдалося виграти три золота, одне срібло та чотири бронзи.

Спортсмен-інструктор групи з олімпійських видів спорту спортивної команди спортивного клубу Національної гвардії України сержант Михайло Романчук завоював срібну медаль Кубка світу з плавання, який триває в Досі. На дистанції 400 метрів вільним стилем українець показав результат 3:48,61, програвши литовцю Данасу Репшису, який прийшов першим, 0,71 секунди. Третім став Ян Міцка з Чехії з результатом 3:50,20. 23-річний Романчук є срібним призером чемпіонату світу й чемпіоном Європи, а також чемпіоном світу на «короткій воді».