Вівторок, 2 Червня, 2020 - 11:29
07 Жов 2019

150 гвардійців забезпечили охорону громадського порядку на фестивалі «Сила нескорених» в Дніпрі (ВІДЕО)

«Сила нескорених» проходить в Дніпрі вже не в перший раз і традиційно, охорону громадського порядку, спільно з співробітниками Національної поліції, забезпечували військовослужбовці Дніпровського полку охорони громадського порядку.

 

На 76-у річницю визволення міста, на житловому масиві Ігрень зібралися представники силових структур і оборонних відомств Дніпропетровщини. Військові брали активну участь у виставці ретро та військової техніки, спорядження, озброєння, забезпечували роботу польової кухні.

 

На фестивалі можливо було побачити масштабне шоу-реконструкцію бойових епізодів з АТО/ООС та визволення м. Дніпро часів Другої світової війни із використанням важкої військової броньованої техніки. Також для відвідувачів організовано кінне шоу, майстер-класи народних ремесел і концерти колективів художньої самодіяльності.

 

Окрім того, гості і учасники фестивалю мали змогу ознайомитися з інформаційними матеріалами про службу в Нацгвардії і навчання у вищих навчальних закладах НГУ на інформаційному пункті, розгорнутому Центральним відділенням комплектування Національної гвардії України.

 

Група інформації і комунікації Центрального ТУ