Неділя, 23 Лютого, 2020 - 12:32
18 Жов 2018

12 медалей здобули нацгвардійці на Чемпіонаті світу з гирьового спорту

З 12 по 14 жовтня поточного року в місті Даугавпілс (Латвія) завершився Чемпіонат світу з гирьового спорту. За підсумками турніру в скарбничці української збірної 25 медалей різного гатунку. У складі національної збірної з гирьового спорту взяли участь у змаганнях 8 військовослужбовців Національної гвардії України, які здобули майже половину призових місць загального здобутку української гирьової дружини, а саме 12 медалей, з них: 11 срібних та 1 бронзову нагороди.

 

Переможцями Чемпіонату стали спортсмени-інструктори спортивного клубу Національної гвардії України:

- старшина Руслан Срібний – виборов «бронзу» в двоборстві у ваговій категорії до 68 кг;

- старшина Ігор Гавришко – «срібло» в двоборстві у ваговій категорії до 73 кг;

- старшина Максим Каннуніков – «срібло» в двоборстві у ваговій категорії до 78 кг;

- старшина Олег Коломієць – 3 срібних медалі: в двоборстві та в особистих змаганнях і командній естафеті за довгим циклом у ваговій категорії до 85 кг;

- старший солдат Полміра Квіквініа – 2 срібних медалі: в двоборстві та в особистих змаганнях за довгим циклом у ваговій категорії до 95 кг;

- молодший сержант Ярослав Сушко – «срібло» у змаганнях класичної естафети у ваговій категорії понад 95 кг;

- старшина Микола Ткаченко виборов 2 «срібла» в змаганнях класичної естафети та командній естафеті за довгим циклом у ваговій категорії понад 95 кг., крім того, за результатами свого виступу в чемпіонаті світу Микола виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу.

А також старший солдат Сергій Кіяшко – стрілець військової частини 3005 Східного ОТО Національної гвардії України отримав срібну медаль в змаганнях за довгим циклом у ваговій категорії до 68 кг.

 

Спортивний клуб Національної гвардії України