П'ятниця, 15 Листопад, 2019 - 17:52

"Найцікавіше - тактика", - резервісти Денис і Андрій про навчальні збори оперативного резерву НГУ

Навчальні збори резервістів Центрального ОТО Національної гвардії України
"Найцікавіше - тактика"
Резервісти Денис і Андрій про навчальні збори

оперативного резерву Національної гвардії України
Денис - резервіст військової частини Центрального ОТО Національної гвардії України
В звичайному житті - слюсар-складальник, який відслужив строкову службу і має військову професію - командир відділення. Свого часу, він підписав контракт на службу в Національній гвардії України, але за сімейними обставинами його довелося розірвати.
Андрій - гранатометник резерву
військової частини Центрального ОТО Національної гвардії України
Просто закоханий у свою професію. Як військову, так і цивільну. В звичайному житті він інженер-конструктор, що вирішує надскладні завдання з розрахунку, проектування та виготовлення деталей для ремонту промислових електро-двигунів.
Службу у військовому резерві
Національної гвардії України проходять військовозобов'язані рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу, придатні до військової служби за станом здоров'я, які не досягли граничного віку перебування у військовому резерві та здатні з урахуванням місця проживання, професійних і моральних якостей до проходження служби в ньому

Дисципліна, розпорядок дня, фізичні вправи та інтенсивні навчання - те, чого так бракує чоловікам в цивільному житті. Андрій з Денисом вперше приймають участь в зборах, і вже за тиждень зрозуміли, що хотіли б залишитися тут на довше. Свіже повітря, командний дух, братерська підтримка - це як повернутися на роки назад, в часи безтурботної юності.
Програма підготовки розрахована на 10 діб. Розкладом занять передбачено індивідуальна підготовка резервістів, підготовка в складі військового наряду, відділення, взводу. Основні предмети підготовки – це тактична підготовка, вогнева, військово-медична, інженерна та психологічна підготовка. Завершаються збори ротним тактичним навчанням з бойовою стрільбою

Найбільше вразила Андрія сучасна модель проведення тактичних навчань. За його професією гранатометника, раніше, за часи строкової служби навчання були не цікавими. Вихід на вогневий рубіж, команда "Вогонь!", постріл. Все. А зараз, за стандартами НАТО перед пострілом фахівець відпрацьовує цілий підготовчий комплекс. Це і приховане переміщення на полі бою, і обладнання позиції для стрільби, відпрацювання відходу та зміни позиції. Цікаві команди управління, цілевказування, постановки задань.
Пріоритети у Дениса інші - він має військову професію - командир відділення. Його завдання - вмілим керівництвом забезпечити виконання поставленного бойового завдання відділенням і зберегти підлеглий особовий склад. Він із задоволенням вивчає сучасні методики управління відділенням, постановки завдань і оцінки обстановки. Тренує навички організації спостреження, системи вогню та інженерного обладнання позицій, на яких, згідно легенди знаходяться його хлопці.
"Щоб бути справжнім захисником своєї держави, своєї сім`ї - просто необхідно вивчати військову справу, вдосконалювати навички і отримувати нові знання"
Протягом двох тижнів в Навчальному центрі Центрального територіального управління Національної гвардії України резервісти будуть удосконалювати бойові навички, а потім повернуться до цивільного життя. За всіма резервістами, які залучаються на навчальні збори, включно з часом проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата на підприємстві. Також кожному резервісту гарантоване державне страхування, безкоштовне медичне забезпечення та забезпечення формою одягу.

This site was made on Tilda — a website builder that helps to create a website without any code
Create a website