Monday, 1 June, 2020 - 06:14
09 Oct 2019

Протидія незаконному переміщенню ядерних матеріалів: в Головному управлінні Нацгвардії пройшла зустріч з представниками Агентства зменшення загроз МО США

­

Сьогодні в Головному управлінні Національної гвардії України керівники НГУ обговорили напрямки подальшої співпраці з представниками Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США та започаткування двосторонніх проектів з питань протидії незаконному переміщенню ядерних матеріалів.

 

В рамках двостороннього партнерства Агентство зменшення загрози Міністерства оборони США надає допомогу Національній гвардії України у забезпеченні ядерної та радіаційної безпеки, успішно реалізувавши 2 проєкти міжнародної технічної допомоги.

 

«Наші фахівці навчаються в різних категоріях, щоб бути професіоналами своєї справи, реагуючи на будь-яку нештатну ситуацію в найкоротший термін. Ми робимо все, щоб убезпечити наші об’єкти», - зазначив начальник управління з охорони важливих державних об’єктів штабу генерал-майор Олег Головінов.

 

«Уряд США приділяє велику увагу ядерній світовій безпеці та активно допомагає багатьом країнам світу шляхом реалізації масштабних проєктів. Національна гвардія відіграє ключову роль в охороні та безпеці об’єктів критичної інфраструктури, тому наша задача – шляхом спільної взаємодії забезпечити підрозділи НГУ найсучаснішими засобами та навчити особовий склад відповідно до світових практик», – зазначив  менеджер програми Агенства зменшення загроз Тревор Бурнхам.

 

За результатами зустрічі буде проведено аналіз потреб Національної гвардії України у матеріальних засобах та підготовці особового складу по напрямку протидії розповсюдження ядерних матеріалів та започаткований новий проєкт міжнародної технічної допомоги.

 

Прес-служба НГУ

фото Руслана Андрусіва