Monday, 1 June, 2020 - 05:23
08 Oct 2019

Командування Нацгвардії подякувало 7-й ротації операції UNIFIER за вагомий внесок у розвиток системи підготовки Нацгвардії

8 жовтня у Головному управлінні Національної гвардії України командування гвардії та представники Збройних сил Канади підбили підсумки роботи особового складу 7-ї ротації операції UNIFIER, а також представили склад 8-ї ротації Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні.

 

Перший заступник командувача НГУ генерал-лейтенант Володимир Кондратюк подякував колегам за вагомий внесок у розвиток системи підготовки Нацгвардії та надання знань і досвіду військовослужбовцям гвардії.

«Ви підготували підрозділ оперативного призначення НГУ до навчань Rapid Trident 2019, який показав хороші результати, стандартизували роботу інженерів та саперів, які ефективно виконують завдання в зоні Операції об’єднаних сил. Розроблено та впроваджено в систему індивідуальної підготовки НГУ базовий курс лідерства та базовий курс підготовки особового складу», - зазначив генерал-лейтенант Володимир Кондратюк.

 

Командир 7-ї ротації підполковник Фредерік Коте передаючи свої обов’язки підполковнику Джеффрі Тупу подякував гвардійцям за досвід: «Дякуємо, що піклуєтеся про наших хлопців, які навчають в Україні ваших бійців. Ми цінуємо нашу співпрацю та міцні дружні відносини. Дякуємо також за можливість взяти участь у змаганнях на кращих снайперів НГУ. Співпраця з Національною гвардією – це історія успіху для нас. Доказом цього є найкращі результати, що показав підрозділ НГУ під час участі у Rapid Trident».

 

Під час обговорення основних напрямків подальшого співробітництва полковник Сергій Капелюшний озвучив пропозиції керівництва гвардії для роботи 8-ї ротації, а саме: робота над покращенням підготовки штабів, офіцерів та сержантів, розвідки та протиповітряної оборони, написання кваліфікаційних стандартів та навчальних програм, підтримка гендерної інтеграції, розвиток мовної підготовки.

 

Також представникам ЗС Канади від Національної гвардії України було вручено бойовий прапор із зони проведення Операції об'єднаних сил, для виставлення в музеї Канади, в якому представлені експонати з зони бойових дій різних країн.

 

Командир 8-ї ротації підполковник Джеффрі Туп у свою чергу зазначив: «Я часто чую від своїх колег, що ви відкриті та готові розвиватися. Ви знаєте, чого ви хочете та прагнете до цього. Ми будемо намагатися підтримувати вас якомога більше. Ми не маємо наміру зменшувати нашу співпрацю, ми шукатимемо можливості збільшувати її».

 

Нагадаємо, що свою роботу в Національній гвардії України представники Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні розпочали у травні 2018 року, після підписання Технічної угоди.

Представники Операції «UNIFIER», разом з представниками Національної гвардії Каліфорнії, також входять до складу Підкомітету НГУ  Багатонаціонального об’єднаного комітету.

 

Прес-служба НГУ