Friday, 10 July, 2020 - 13:35
08 Oct 2019

Генерал-лейтенант Микола Балан прибув до Нідерландів для участі в Вищій Раді Директорів та Командувачів Міжнародної Асоціації FIEP

 

Сьогодні, 8 жовтня, в Королівстві Нідерландів пройде щорічна Вища Рада Директорів та Командувачів Міжнародної Асоціації сил жандармерії та поліції у статусі військової установи – FIEP. Обговорити шляхи розв’язання спільних проблем безпеки та поглибити взаємовідносини між військовими правоохоронними формуваннями Асоціації до Нідерландів прибув командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан.

 

Візит очільників структур-учасниць Асоціації FIEP до Нідерландів розпочався з приїзду до військової частини Королівської жандармерії «Максима», яку було названо в честь Королеви Максими. Від імені Королівської жандармерії до поважних гостей звернувся командувач генерал-лейтенант Ганс Лейтенс. У своєму виступі очільник структури відмітив, що участь у Вищій Раді Директорів та Командувачів Міжнародної Асоціації FIEP дає змогу не лише обмінятися досвідом, а й більш глибоко налагодити необхідні зв’язки аби зміцнити глобальну безпеку та боротьбу зі злочинністю.

 

У військовій частині поважні гості також мали змогу переглянути зразки автомобілів, які використовують підрозділи спеціального призначення жандармерії. За словами офіцера Королівської жандармерії, який проводив презентацію, транспортні засоби розроблювались з урахуванням специфіки виконання завдань спецпризначенцями в умовах підвищеної небезпеки. Серед іншого, автівки оснащені новітніми системами радіозв’язку та трекінгу.

 

Крім того, очільники структур-учасниць Асоціації FIEP переглянули інноваційні системи та технологій штучного інтелекту, які використовуються для профілактики правопорушень та протидії злочинності в королівстві. Аби завчасно передбачити загрозу технології можуть розпізнавати обличчя, документи, зброю і навіть поведінку людини у натовпі та місцях скупчення людей.

 

Зазначимо, що проведення Вищої Ради Директорів та Командувачів Міжнародної Асоціації FIEP заплановане на другу половину дня в місті Нордвейк. Офіційне відкриття засідання відбудеться за участі Міністерки оборони Нідерландів Анк Бейлевельд-Шутен. Цьогоріч основною темою засідання стане «Сили жандармерії в майбутніх операціях з підтримання миру та безпеки»

 

Нагадаємо, що Міжнародна Асоціація сил жандармерії та поліції у статусі військової установи FIEP - це професійна міжнародна організація, яка об’єднує правоохоронні структури з військовим статусом та є потужною платформою для обміну досвідом з питань забезпечення громадської безпеки, протидії транснаціональної злочинності, тероризму, загрозам національній та міжнародній безпеці, а також формування спільної політики, спрямованої на забезпечення стабільності та безпеки в міжнародному середовищі.

 

Національна гвардія України є повноправним членом FIEP з 2017 року. Визнання Національної гвардії України з боку такої потужної правоохоронної асоціації FIEP свідчить про правильність обраного Україною курсу щодо євроатлантичної інтеграції, а також про підтримку України на міжнародній арені. Членство Національної гвардії України в Асоціації FIEP сприяє подальшому ефективному реформуванню правоохоронних органів, прискоренню європейської інтеграції України, а також підвищенню рівня національної безпеки та обороноздатності держави.

 

Прес-служба НГУ