Sunday, 12 July, 2020 - 16:44
07 Oct 2019

Залучити кандидата на військову службу – це реалізувати його у військовій справі

Протягом тижня представники Національної гвардії України проводили зустрічі, презентації, де розповідали про роль та завдання, які виконує Нацгвардія, про переваги отримання військової спеціальності та мотивації у військовій службі.

 

Під час презентацій серед молоді, яка навчається в навчальних закладах глядачам дуже сподобався відеоролик «КандидаТи», котрий розкриває повсякденне життя курсантів Національної академії Національної гвардії України з моменту вступу до моменту прийняття присяги.

 

«Такі відеоролики дають змогу зануритись самому в атмосферу курсантської повсякденності та зрозуміти як важко і цікаво долається формування себе, як самостійної і незалежної від батьків особистості», - зазначив учень випускного класу, Миколай Іваниченко під час проведення Ярмарки професій в місті Обухів Київської області.

 

З 27 вересня по 4 жовтня 2019 року було проведено 29 інформаційно-іміджеві заходи. До відділу комплектування звернулось 65 громадян, до військових частин направлено 40 кандидатів та зараховано 35 військовослужбовців.

 

Відділ комплектування ІВЦ НГУ