Saturday, 4 April, 2020 - 18:46
03 Oct 2019

5 жовтня в Києві на НТБ "Динамо" Київ стартує 5-й Кубок героїв АТО

Про це повідомили організатори чемпіонату з Громадської Спілки «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!», що є засновником Федерації футболу учасників АТО. За словами Президента Федерації Руслана Руденка на сьогодні заявки на участь у регулярному чемпіонаті подали 48 команд з усієї України.

 

По результатам відбіркового етапу 5-го сезону Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО визначилися 24 кращі команди серед кращих 88 футбольних колективів учасників бойових дій АТО/ООС України.

 

Фінальна пулька на КУБОК ГЕРОЇВ АТО 2019 стартує з 09.00 5-го жовтня в Києві на НТБ Динамо Київ в Конча-Заспі.

 

24 кращі команди Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО сезону 2019 року розподілені на шість груп по чотири команди в кожній. Команди, які зайняли перші та другі місця в своїх групах регіональних дивізіонів ЗАХІД, СХІД, ПІВНІЧ, ПІВДЕНЬ, ЦЕНТР та КИЇВ розмістилися в групах фінальної частинини Чемпіонату.

 

Графік проведення фінальної частини Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО 04-14 жовтня 2019 р дивіть на Офіційному сайті Федерації футболу учасників АТО.

 

Довідка:

 

Чемпіонат офіційно внесений в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік. Організатором Чемпіонату є Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!».

 

Всеукраїнська Футбольна Ліга Учасників АТО — це постійно діюча та наймаштабніша в Україні з 2015 року програма психологічної і спортивно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій, яка складається із шести регіональних дивізіонів: «ПІВНІЧ» «ПІВДЕНЬ» «ЦЕНТР» «КИЇВ»«СХІД» та «ЗАХІД»

Турнірів і змагань з футболу в Україні багато, але Єдиним Чемпіонатом, де участь приймають 100% учасників бойових дій – є саме Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО.

 

Всеукраїнська футбольна Ліга учасників АТО сезону 2019 року складається із 88 команд, а це близько 3000 військових, які змагалися між собою в два кола, весна та осінь, в шести дивізіонах: «Захід», «Схід», «Північ», «Південь», «Центр» та «Київ». Головний трофей сезону – Кубок Героїв АТО.

За результатами відбіркового групового етапу 24 кращі з кращих команди в регіональних дивізіонах традиційно розігрують перехідний Кубок Героїв АТО на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського до Дня захисника України.