Friday, 10 July, 2020 - 11:23
14 Sep 2019

Чергове ґендерне інформування особового складу Головного управління НГУ пройшло у форматі запитань та відповідей

 

13 вересня поточного року у Головному управлінні Національної гвардії України відбулися чергові заходи з ґендерного інформування особового складу за темою «Ґендерна рівність в питаннях і відповідях», що здійснювалось радницею командувача НГУ з питань реформування психологічної служби та ґендерної політики Наталією Орловською.

 

В ході просвітницького заходу було здійснено загальний огляд складових ґендерної теорії: порушено низку питань стосовно ґендерної рівності, зроблений акцент на глобальному індексі ґендерного розриву. Разом з тим, було розкрито суть ґендерної політики, чому саме сьогодні ця політика є важливою і актуальною для Національної гвардії України.

 

«Одним із ключових питань у військовій сфері вже багато років поспіль є питання ґендерної рівності. Адже – це, насамперед, недопущення дискримінації, забезпечення рівної участі жінок і чоловіків у прийнятті суспільно-важливих рішень, забезпечення рівних можливостей для жінок і чоловіків щодо поєднання професійних і сімейних обов’язків, унеможливлення проявів ґендерного насильства. Це нам дає змогу бути не тільки жінками, матерями і дружинами, а право обирати ту сферу діяльності, на яку ми – жінки заслуговуємо у тій мірі, як і чоловіки», -  зазначила Наталія Орловська.

 

Наприкінці, радниця командувача, висвітлила перспективи подальших дій щодо інтеграційного процесу, наголосила на важливості продовження проведення навчань з підвищення ґендерної компетентності з особовим складом, - адже ґендер – це, перш за все, зміна ментальності, що потребує постійної та злагодженої роботи для досягнення позитивного результату, і Національна гвардія України здатна бути рушієм цих процесів.

 

Служба з ґендерної інтеграції ГУ НГУ