Sunday, 12 July, 2020 - 15:26
07 Sep 2019

Нацгвардійцям вручили 40 квартир у новому будинку (ВІДЕО)

 

Сьогодні нацгвардійцям вручили 40 квартир у новому будинку, де вже проживає у двокімнатних квартирах 30 сімей військовослужбовців Академії.

(Що стосується курсантських квартир, то заселено 192 військовослужбовці, а це 96 хлопців та 96 дівчат). 

 

У Національній академії Національної гвардії України ввели в експлуатацію шестиповерхову будівлю, що знаходиться на території навчального закладу. Загальна площа будівлі складає 13031.5 квадратних метрів, 6454.7 з яких – житлова площа.

 

Ці 40 двокімнатних квартир будинку призначені для проживання сімей не лише постійного офіцерського складу, а й тих, хто прибуває до Академії на навчання на певний строк.

 

До того ж на території НА НГУ відремонтовано 64 кімнати, які призначені для проживання курсантів, солдатів Академії та військовослужбовців, які проходять курси підвищення кваліфікації у навчальному закладі.

 

Кожен поверх розподілений на житлові блоки, де розташовані 16 кімнат для проживання курсантів та 10 двокімнатних квартир для сімей офіцерів. Кімнати для курсантів розраховані на 6 осіб.

 

Усі житлові приміщення мають сучасні меблі та необхідні умови для життя. Крім того, з комунальними підприємствами  НА НГУ уклали додаткові угоди щодо надання комунальних послуг, а саме: водовідведення, електроенергії та тепла.

 

Нагадаємо, у серпні Академія НГУ отримала дозвіл з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно з правом користування вищезазначеної будівлі.

 

 

 

 

 

 

 

Відділ міжнародних зв`язків, інформації та комунікації НА НГУ