Monday, 1 June, 2020 - 04:45
26 Aug 2019

У Запоріжжі гвардійці врятували жінку від домашнього насилля

Під час охорони громадського порядку у Вознесенівському районі міста Запоріжжя наряд гвардійців військової частини 3033, що виконував службові завдання у складі автопатруля, отримав повідомлення на планшетний пристрій про те, що з вікна одного з будинків кричить жінка та просить про допомогу.

 

Прибувши на місце події нацгвардійці дійсно побачили жінку, яка з вікна 4 поверху в сльозах благала про допомогу, але якийсь чоловік грубо затягнув її назад до помешкання.

 

Металеві двері до квартири ніхто не відчиняв, але було чутно крики про допомогу. Зважаючи на те, що життю та здоров’ю жінки ймовірно загрожувала небезпека, було прийнято рішення викликати пожежний автомобіль служби МНС аби по драбині дістатись до помешкання в якому перебувала жінка.

 

Після прибуття спецавтомобіля начальник гвардійського автопатруля та працівник служби порятунку почали підніматися по драбині. Зловмисник побачивши це, переліз через балкон до сусідньої оселі (як з’ясувалось пізніше, це квартира його батьків).

 

Жінка одразу ж відчинила двері. Постраждала із численними синцями на обличчі повідомила, що співмешканець бив її, знущався та силою утримував у квартирі.

 

Чоловіка-втікача було затримано, а постраждалій жінці надано першу медичну допомогу. Обох було доставлено до Вознесенівського відділення поліції для встановлення обставин події.

 

Автор Михайло Кондира