Friday, 26 April, 2019 - 03:08

Поділитися

13 Apr 2019

Гвардієць Дмитро Придибайло завоював золото на Турнірі з рукопашного бою на «Кубок Президента України» (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

Сьогодні у Палаці спорту пройшов щорічний Турнір з рукопашного бою на «Кубок Президента України». Золоту медаль у ваговій категорії «до 65 кг» завоював гвардієць з військової частини 3066 НГУ Дмитро Придибайло.

Це вже дев’ятий поспіль подібний турнір, організований Управлінням державної охорони України та Міністерством молоді та спорту разом із Всесвітньою федерацією рукопашного бою. Цьогоріч змагання пройшли під гаслом «Волю бранцям війни» на підтримку полонених українських моряків. Ці змагання проводяться між Збройними Силами України та представниками інших силових структур, в яких цьогоріч взяли участь 101 спортсмен з 15 команд, з них - 14 гвардійці.

Привітання та побажання перемогти на початку турніру озвучив Валерій Гелетей, начальник Управління державної охорони України, пояснивши мету спортивного заходу.

Від керівництва Нацгвардії був присутній заступник командувача генерал-лейтенант Микола Балан. Він відмітив високий професійний рівень учасників змагань та зазначив, що цього разу команду Національної гвардії України представляли молоді спортсмени і більшість гвардійців була молодшою за інших учасників, але вони з честю та гідністю змагались та продемонстрували непогані результати.

Для гвардійця Дмитра Придибайла, який має чимало світових спортивних досягень, здобути перемогу було нелегко: «Рівень спортсменів надзвичайно високий, тут зібралися найкваліфікованіші спортсмени з усієї України. Найнижчий рівень спортсменів за рівнем кваліфікації - майстер спорту. В кожній категорії були і чемпіони України, і чемпіони Європи, і призери чемпіонатів світу. Я виграв у 4 зустрічах, із них 2 закінчив достроково. Такий результат мені дався завдяки наполегливості, а також високому бойовому духу».

Окрім золота гвардійці також здобули одну срібну та три бронзові медалі. Командну першість цьогоріч та Кубок Президента отримали представники Національної поліції України. Команда Національної гвардії України зайняла четверту сходинку у командному заліку.