Saturday, 24 August, 2019 - 23:43

Поділитися

08 Feb 2019

Нацгвардійці вшанували пам'ять побратима Олега Дідушка

Військовослужбовці 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання  Національної гвардії України вшанували пам’ять загиблого в зоні проведення антитерористичної операції солдата Олега Дідушка. Він прийшов добровольцем у 2014 році, а загинув у 2015, коли проходив службу у 8 мобілізованому батальйоні 2 Галицької бригади.

 

«Він був гідним чоловіком і справжнім патріотом, - розповідає полковник Олег Савич. – В той день я бачив його о чотирнадцятій годині на блокпосту, так званий «дебальцевський хрест». В той день ми привезли їм зброю. А вже ввечері я отримав повідомлення про те, що у нас є трьохсотий. Через кілька хвилин доповіли, що військовослужбовець помер. Ним виявився Олег Дідушко».

 

Він не встиг добігти до укриття, просто в тридцяти метрах від нього розірвався реактивний снаряд від установки БМ-21 «Град». Побратими згадують про Олега тільки з теплотою, він був вірним своїм товаришам.

 

У день загибелі гвардійці помолились біля пам’ятної стели Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького. Серед них вірний син України солдат Олег Дідушко.

 

Група інформації і комунікації військової частини 3002

Західного ОТО НГУ