Saturday, 24 August, 2019 - 23:29

Поділитися

08 Feb 2019

Комісія Головного управління НГУ здійснила перевірку військової частини міста Енергодар

З 4 по 9 лютого 2019 року до військової частини 3042 НГУ, що дислокується в місті Енергодар, з перевіркою прибула комплексна група офіцерів Головного управління НГУ, яку очолював начальник управління з охорони важливих державних об’єктів штабу ГУ НГУ генерал-майор Олег Головінов.

 

Основною метою роботи офіцерів Головного управління НГУ було вивчення стилю та методів роботи командування військової частини, організації виконання службово-бойових завдань особовим складом, стану військової дисципліни та правопорядку, а також стан технічного та тилового забезпечення.

 

Група розпочала роботу із заслуховування заступників командира військової частини про стан справ та проблемні питання.

 

Під час роботи комісії також було перевірено готовність чергового підрозділу військової частини до виконання службово-бойових завдань за призначенням. В ході відпрацювань військовослужбовці продемонстрували свою бойову злагодженість, майстерність та готовність до дій.

 

На підведенні підсумків були заслухані доповіді офіцерів Головного управління Національної гвардії України, які працювали в складі комісії, за визначеними напрямками діяльності. Також на даному засіданні були присутні начальник загону відомчої воєнізованої охорони Ігор Рибак, управління та командування військової частини.

 

Генерал-майор Олег Головінов та офіцери Головного управління НГУ позитивно оцінили організацію службово-бойової діяльності у військовій частині 3042 НГУ.

 

 

 

Тетяна Полісмак,

фото автора