Saturday, 24 August, 2019 - 23:17

Поділитися

12 Jan 2019

У Слобожанській бригаді на вірність українському народові присягнули 66 гвардійців

 

Урочисте складання військової присяги відбулося у 5 Слобожанській бригаді, що базується у Харкові.

 

На вірність присягнули хлопці та дівчата з різних куточків держави. Від сьогодні вони – справжні українські військові, готові до виконання службових та бойових завдань.

 

Молоді гвардійці завершили первинну бойову та спеціальну підготовку. За короткий термін солдатів навчили азам військової справи. Майбутні захисники пройшли стройову, фізичну та тактичну підготовки, попрактикувалися у роботі із засобами зв’язку. Виконали стрілецькі тренування з бойовою стрільбою.

 

Привітати гвардійців приїхали їх рідні та друзі. Спеціально для гостей свята оркестр 5 Слобожанської бригади підготував музичне плац-шоу.

 

«Вчорашні студенти та робітники сьогодні стали справжніми захисниками Батьківщини.  Вам випала велика честь проходити службу у бригаді Національної гвардії, що має найдовшу історію і завжди своїм прикладом доводила мужність та героїзм під час виконання службово-бойових завдань. Продовжуйте традиції та з гордістю носіть звання військовослужбовців Національної гвардії України. Успіхів вам, мужності і терпіння», – привітав гвардійців командир 5 Слобожанської бригади полковник Сергій Уніятов.

 

Діана Краснікова