Saturday, 24 August, 2019 - 23:06

Поділитися

08 Dec 2018

У Мар’їнці відсвяткували День місцевого самоврядування

Військовослужбовці угруповання Національної гвардії України в ОТУ «Схід» привітали представників органів місцевого самоврядування Мар’їнського району зі святом. 7 грудня представники угруповання НГУ в ОТУ «Схід» були запрошені на святкування Дня місцевого самоврядування.

 

Офіцери Нацгвардії були нагороджені правами голови військово-цивільної адміністрації міста Володимира Мороза за багаторічну плідну співпрацю та особистий вагомий внесок у культурне життя Мар’їнського району та підтримку населення. Володимир Мороз під час нагородження підкреслив: «В рамках цивільно-військового співробітництва з Національною гвардією ми зробили багато кроків на покращення життя місцевих жителів! І можу з впевненістю сказати, що ми завжди раді гвардійцям у Мар’їнці».

 

А під час святкового концерту гвардійці привітали держслужбовців з професійним святом та подарували низку вокальних подарунків. Для працівників місцевого самоврядування у виконанні офіцера угруповання Національної гвардії України в ОТУ «Схід» пролунали пісні «En mémoire de Caruso» Лучіано Поваротті та «Чорнобривці» музика Володимира Верменича, слова Миколи Сингаївського та авторський вірш «Я живу у Раю». Всі музичні композиції супроводжувались бурхливими оплесками від вдячної аудиторії.

 

По закінченню концерту до гвардійців зі словами щирої вдячності звернулись гості заходу та висловили побажання проведення сольного концерту для мешканців міста.

 

Група інформації і комунікації Центрального ТУ