Monday, 6 July, 2020 - 21:29
16 Nov 2018

Офіцери Нацгвардії взяли участь у першій конференції української асоціації представниць правоохоронних органів

 

15 жовтня у залі Чемпіонів Національного спортивного комплексу «Олімпійський» відбулася презентаційна зустріч української асоціації представниць правоохоронних органів. Члени організації розповіли широкому загалу про свою діяльність та напрацювання.

 

У рамках конференції до присутніх із промовою звернулися віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук, урядова уповноважена з питань гендерної політики Кабінету Міністрів України Катерина Левченко, радник Посольства Канади в Україні Руслан Кац та інші.

 

«Ідея гендерної рівності є абсолютним проривом для нашого суспільства, уряд визначив цей напрям пріоритетним. – зазначила віце-прем’єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе. – Ці тектонічні зрушення сприятимуть демократії та економічному зросту в Україні. Саме Міністерство внутрішніх справ ми з гордістю ставимо у приклад іншим відомствам за рівнем імплементації гендерної політики».

 

УАППО розпочала свою роботу в березні 2018 року за підтримки Проекту сприяння підготовки поліцейських (Police Assistance Project – PTAP). За цей час до організації долучилися представники Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій тощо.

 

«Дуже важливим є розвиток гендерної неупередженості, де абсолютно кожен, маючи мрію і волю до її здійснення, здатен оволодіти будь-якою професією та займати ту посаду, якої прагне. – підкреслила заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук. – Сьогодні ми живемо вже не в епоху керівників, а в епоху лідерів. І гендерна приналежність жодним чином не може стати перешкодою до того, аби людина не могла себе реалізувати».

 

Як зазначила голова Асоціації Катерина Павліченко, до вступу заохочують також і чоловіків. Адже основна місія УАППО – сприяти забезпеченню рівних прав та можливостей жінок та чоловіків у правоохоронних органах України. Також одним із головних призначень є створення платформи для діалогу, обміну досвідом та ідеями, пов’язаними з професійною діяльністю та кар’єрним зростанням.

         

Під час конференції своїми надихаючими промовами поділилися жінки-правоохоронці з Канади та Данії, а також радниці Консультативної місії Європейського союзу (EUAM Ukraine).

 

Капітан Ольга Долженко,

фото Андрія Новицького