Friday, 3 April, 2020 - 06:42
03 Oct 2018

На Рівненщині тривають масштабні навчання артилерійських підрозділів Нацгвардії

 

Неподалік Рівного на базі загальновійськового полігону сухопутних військ Збройних сил України триває табірний збір з артилерійськими підрозділами Національної гвардії України.

 

Під час табірного збору артилеристи гвардії на тактичних навчаннях та контрольних заняттях з управління вогнем з бойовою стрільбою практично відпрацьовують здобуті раніше теоретичні знання.

 

Безпосередніми керівниками тактичних навчань артилерійських підрозділів є командири батальйонів, полків та бригад оперативного призначення, які також набувають практичних навичок в керівництві та постановки вогневих завдань підлеглим підрозділам.

 

На навчаннях артилеристи здійснюють вихід в район зосередження, обладнують вогневі позиції та виконують бойові стрільби з виконанням вогневих завдань по ураженню цілей.

 

Зокрема вогневі завдання виконували підрозділи протитанкової артилерії, які здійснювали ураження цілей умовного противника з ПТРК «Конкурс» та протитанкової артилерійської гармати МТ-12 «Рапіра».

 

«На даному етапі тактичного навчання особовий склад протитанкової артилерійської батареї виконував вогневі завдання «1а» та «1б» з 100 мм. протитанкової гармати МТ-12 «Рапіра» з ураження нерухомих цілей при стрільбі прямою наводкою (гарматою, взводом батареєю), - розповідає командир протитанкової артилерійської батареї військової частини 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України старший лейтенант Дмитро Шаповал, – мета даних вправ полягає у відпрацюванні впевнених та злагоджених дій розрахунків під час виконання вогневих завдань в обмежений час. В цілому розрахунки виконали вправи на оцінку «добре».

 

Наразі тактичні навчання батарей та контрольні заняття з управління вогнем дивізіонів з бойовою стрільбою тривають. Гвардійці й надалі вдосконалюватимуть свої уміння та навички під час практичного виконання навчальних завдань.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ