Tuesday, 31 March, 2020 - 22:26
05 May 2018

Вкотре гвардійці будуть у суддівському складі на грі «Сокіл»

У Львові розпочалась активна фаза підготовки до проведення обласного етапу дитячої військово-патріотичної гри «Сокіл».

 

В департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації відбулося засідання обласного штабу з проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). В ході засідання штабу гри, було прийнято Положення для проведення конкурсу, обговорено суддівство та поточні питання.

 

Кілька років поспіль у грі на етапі «Рятівник» суддівство проводять військовослужбовці 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Цього року об’єктивну оцінку у змаганнях буде надавати інструктор з тактичної медицини старший сержант Галина Прийма.

 

Гвардійка-інструктор буде не лише слідкувати за правильністю накладання джгутів чи надаванням домедичної допомоги, а й приймати теоретичні заліки.

 

«Минулого року суддею був мій колега по службі, - розповідає Галина Прийма, - а цього року таке відповідальне завдання буду виконувати я. Звісно, дуже хвилююсь, адже це відповідально, і від мого рішення може залежати кінцевий результат. Я буду готувати білети з питаннями, організовувати сам етап гри. Тут потрібно врахувати і фізичні можливості дітей, адже звичайно, я працюю з військовослужбовцями».

 

Цього року гра буде проходити 12-17 червня на території Дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка», що в селі Зіболки Жовківського району Львівської області, вік учасників 14-16 років. Увесь цей час діти будуть проживати в польових умовах та самостійно готувати сніданки та вечері. Переможець обласного етапу поїде представляти Львівську область на Всеукраїнський заключний етап гри.

 

Офіцер групи інформації і комунікації

молодший лейтенант Аліна Новікова