Thursday, 22 August, 2019 - 12:51

Поділитися

23 Jun 2017

Спільне патрулювання Національною поліцією і Нацгвардією на півдні Одеської області довело свою ефективність, - Юрій Аллеров

 

Спільне патрулювання Національною поліцією і Національною гвардією України, яке було введено на півдні Одеської області в квітні 2017 року, довело свою ефективність, зазначив командувач Нацгвардією Юрій Аллеров.

 

"З квітня нам довелося з поліцією ініціювати заходи, пов'язані з тим, щоб присутність поліцейських і нацгвардійців викликала у людей довіру і знижувала рівень злочинності. Так ось, по Білгород-Дністровському, за доповідями поліції і Служби безпеки, рівень злочинності знизився в два рази", - сказав генерал Аллеров.

 

За його словами, найближчим часом планується збільшити присутність Нацгвардії в Одеській області та розмістити в Ізмаїлі її підрозділи на постійній основі.

 

"Ми здійснювали заходи уздовж кордону, проводили заходи роз'яснювального характеру і найближчим часом керівництвом країни буде прийнято рішення про розміщення там на постійній основі підрозділів Національної гвардії, орієнтовно поки в Ізмаїлі ... Туди ми направляли роту. Виявилося, що це дуже необхідно. Але однієї роти недостатньо, ми будемо розміщувати більший підрозділ - планується батальйон", - пояснив Аллеров.

 

Прес-служба НГУ