Wednesday, 8 July, 2020 - 17:44
28 May 2017

В Сумах гвардійці прийняли присягу на Меморіалі Вічної Слави

27 травня у військовій частині 3051 Національної гвардії України 23 молодих військовослужбовця прийняли військову Присягу та продовжили справу мужніх захисників Батьківщини.

 

На Меморіалі Вічної Слави молоде поповнення військової частини 3051 Національної гвардії України прийняло Присягу на вірність Україні та її народу. На урочистостях були присутні керівники області та міста, начальник гарнізону та військовий оркестр 27 реактивної бригади ЗСУ. Заступник голови обласної державної адміністрації Боршош Іван Семенович привітав усіх присутніх зі святом, побажав новобранцям якісно нести службу й продовжувати славетні традиції військової частини 3051 НГУ.

 

«Сьогодні особливо гостро стоїть питання безпеки нашої країни, а тому кожен представник військових та правоохоронних органів на рахунку, кожен сумлінно повинен вивчати й швидко засвоювати тонкощі служби, щоб в потрібний момент стати на захист держави та її громадян», - зазначив мер міста Суми Олександр Лисенко. Він також відмітив, що подібне свято військових вперше відбувається не на території частини, а в центрі міста.

 

Начальник Сумського гарнізону полковник Шуляков Сергій Олексійович зазначив, що Національна гвардія є елітою військових формувань та еталоном патріотизму громадян. Після покладання квітів до Меморіалу Слави та виступів усіх гостей, отець Володимир благословив молоде поповнення на сумлінну службу та освятив особовий склад частини. Свято закінчилося загальним фотографуванням, спілкуванням командування частини з батьками та звільненням військовослужбовців в місто.

 

Капітан Олександр Дегтярьов