Wednesday, 17 July, 2019 - 05:37

Поділитися

07 Apr 2017

У Нетішині відкрили меморіал пам’яті героям

За ініціативи громадськості міста, а саме Лелях Світлани - скульптора, художниці та дизайнера виготовили пам’ятний меморіал захисникам Української незалежності, який урочисто відкрили представники обласної державної адміністрації, міської влади, громадських організацій, близькі і рідні загиблих героїв.

 

Меморіал встановлено на території підшефного закладу Нетішинського професійного ліцею, де навчалися Поляков Дмитро Олександрович та Чаплінський Володимир Володимирович, що загинули у боротьбі за Україну та працював Защик Віктор Васильович, який віддав своє життя в ім’я кращого майбутнього нових поколінь українців.

 

Гвардійці військової частини 3043 беруть участь не лише у активному житті підшефного навчального закладу, а й тісно співпрацюють з організацією учасників антитерористичної операції, Збройними Силами України та органами місцевого самоврядування.

Вічна пам’ять нашим землякам, які з вірою у світле та безтурботне життя наших нащадків полягли у боях під час революції гідності та у прямому військовому протистоянні на сході держави.

Слава Героям!

 

Павло Ананьїн,

фото автора