Saturday, 24 August, 2019 - 23:11

Поділитися

20 Mar 2017

Польовий вишкіл курсантів-випускників факультету НГУ

Протягом тижня з курсантами четвертого року навчання факультету підготовки фахівців для Національної гвардії Українипроводилисьпрактичні виїзні заняття у Міжнародному навчальному багатопрофільному центрі НГУ на базі військової частини 3070 (с. Старе).

 

Під час занять з вогневої підготовки курсанти виконували  вправи навчальних та  бойових нічних та денних стрільб з автомата ікулемета Калашникова, а також стрільбуу складі відділення зі штатного озброєння. Під час занять військовослужбовці вдосконалювали навички щодо розвідки цілей, ведення вогню, управління вогнем підрозділу в оборонному бою.

 

Кожен взвод протягом доби брав участьу комплексно-тактичному занятті, під час якого виконував дії щодо здійснення маршу в пішому порядку, відбиття нападів розвідувально-диверсійних груп противника, подолання інженерних загороджень та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Здійснення переправи через перешкоди за допомогою альпіністського спорядження,  розташування в таборі особового складу та забезпечення його охорони.

 

З метою покращення практичної складової, до проведення занять залучалися інструктори з ОЗСП  Північного територіального управління НГУ.

 

«Ці заняття надали нам можливість перевірити рівень своєї підготовки та ступінь згуртованості особового складу під час виконання службово-бойових завдань, а також виявити проблемні питання, які необхідно усунути до періоду складання випускних іспитів,» - відмітивкурсант четвертого року навчання сержант Ярослав Коломієць.

 

Мол. лейтенант Альона Крижановська,

фото Руслана Андрусіва та  Альони Крижановської